Skup złomu – Czerwonak

Poszukują Państwo zaufanej firmy zajmującej się recyklingiem metali nieżelaznych na terenie województwa wielkopolskiego i okolic? Jako Eko Alu od wielu lat realizujemy odbiór złomu na terenie Czerwonaka oraz na obszarze całego województwa. Dysponujemy nie tylko nowoczesnymi maszynami i pojazdami, spełniającymi nawet najbardziej surowe wymogi emisji, ale również doświadczonymi specjalistami przeprowadzającymi szczegółowe ekspertyzy w zakresie recyklingu metali nieżelaznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz korzyściami wynikającymi ze współpracy z Eko Alu!

Terminowy i korzystny cenowo skup złomu dla przedstawicieli różnych branż!

Zaufanie Klientów to dla nas kwestia pierwszorzędna, dlatego w codziennej pracy stawiamy na rozwiązania i udogodnienia sprzyjające długofalowej współpracy z kontrahentami. Odbieramy złom na terenie gminy Czerwonak, a także całego powiatu poznańskiego i województwa wielkopolskiego od przedstawicieli różnorodnych branż – produkcyjnej, budowlanej, motoryzacyjnej i wielu innych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim terminowa realizacja usług. Dbamy o to, aby odbiór złomu do skupu i dostawy przebiegały terminowo i z jak największą korzyścią dla naszych Klientów przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne.

Do kogo kierujemy ofertę skupu złomu w Eko Alu?

Nasza firma proponuje skup metali nieżelaznych dla przedsiębiorców – właścicieli małych i dużych firm – poszukujących niezawodnego partnera biznesowego. Obsługujemy Klientów zajmujących się profesjonalną produkcją wyrobów metalowych, a także przedstawicieli działalności budowlanych, wyburzeniowych czy warsztatów samochodowych, którym zależy na szybkim odbiorze zalegającego złomu oraz przekazaniu go do recyklingu. Gwarantujemy skup hurtowych ilości materiału w korzystnych cenach.

Rodzaje skupowanych materiałów – jakie metale odbieramy w ramach świadczonych usług?

Dysponują Państwo odpadami stalowymi, aluminiowymi czy pozostałościami wykonanymi z metali nieżelaznych w dużych ilościach? Eko Alu przeprowadzi ich skup, umożliwiając Państwu pozbycie się zalegającego złomu z dodatkowym zyskiem finansowym oraz korzyścią dla środowiska naturalnego! W ramach naszych usług zajmujemy się odbiorem takich materiałów, jak:

 • puszki aluminiowe,
 • metale nieżelazne,
 • stal, stal nierdzewna i chromoniklowa,
 • aluminium,
 • miedź,
 • mosiądz,
 • brąz,
 • ołów,
 • nikiel,
 • cyna,
 • żelazo,

a także wielu innych surowców, których szczegółową analizę składu chemicznego możemy przeprowadzić w naszym laboratorium!

Powody, dla których warto skorzystać z usługi skupu złomu realizowanej w Eko Alu!

Dlaczego warto zaufać naszej firmie oraz gromadzonemu przez lata doświadczeniu w zakresie odbioru złomu? Ponieważ przemawiają za tym korzyści finansowe, ale również dla środowiska naturalnego! Oferujemy wysokie ceny skupu w zależności od ilości i rodzaju złomu, a także terminowy odbiór na terenie Czerwonaka i wypłacenie środków za materiały. W przypadku pytań mogą Państwo zaufać naszemu personelowi, który zajmie się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową obsługą Państwa przedsiębiorstwa.