SKUP ZŁOMU KÓRNIK

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, specjalizującą się w zakresie skupu złomu w Kórniku i w okolicach. W naszych działaniach kierujemy się wydajnością, a zarazem dbałością o środowisko naturalne. W Eko Alu dbamy o jak najwyższą jakość naszych usług, pełen profesjonalizm oraz uczciwość względem naszych Klientów.

Zapewniamy wszystkie wymagane dokumenty wymagane przez Ochronę Środowiska. Posiadamy nowoczesny i zaawansowany technologicznie park maszynowy i dysponujemy własnym specjalistycznym transportem. Skup złomu oferuje również atrakcyjne warunki współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a po aktualny cennik zapraszamy do kontaktu.

Skup złomu w Eko Alu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu w Eko Alu jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom w pełni kompleksowe rozwiązania w zakresie odbioru różnorodnych odpadów metali. Oferujemy odbiór własnym transportem, wysokie ceny skupu oraz dogodne i pewne warunki współpracy. Kompleksowo skupujemy zużyte puszki aluminiowe oraz:

 • odpady elektryczne i energetyczne z miedzi i z aluminium,
 • odpady ze stopów aluminium i z magnezu,
 • odpady z cynku i ZnAL-u,
 • odpady z mosiądzu, brązu i miedzi,
 • odpady z cyny,
 • odpady z ołowiu,
 • odpady z niklu,
 • odpady stali kwasoodpornej (chromoniklowej).

Ponadto skupujemy złom żeliwny, a także stalowy mieszany, wsadowy i niewsadowy oraz wióry. Jesteśmy w stanie odebrać nawet bardzo duże ilości surowców na terenie całego Kórnika. W sprawie cennika prosimy o kontakt.

Skup złomu w Kórniku

Współpracujemy z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi z całej Polski. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście i kompleksową obsługę. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe oraz flotę pojazdów. W przypadku hurtowych ilości oferujemy również odbiór. W ramach prowadzonej działalności dokonujemy wszelkich starań w celu redukcji negatywnych skutków oddziaływania na środowisko naturalne. Jeśli chodzi o cennik, to w Eko Alu oferujemy najwyższe ceny skupu metali nieżelaznych w regionie.

Dokładny cennik skupu złomu może zależeć od kilku czynników, takich jak rodzaj oraz stan i ilość sprzedawanego surowca. Ceny oferowane przez naszą firmę są zawsze konkurencyjne. Ponadto skup złomu w Kórniku to nie jedyny obszar naszego działania – posiadamy szeroką ofertę zarówno dla dostawców, jak i odbiorców. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – nasz zespół służy fachową radą i profesjonalną pomocą.

Produkcja przemysłowa wiąże się z generowaniem różnorodnych odpadów metalowych. Wiele firm boryka się ze zużytymi materiałami, które muszą zostać odpowiednio zutylizowane w bezpieczny i zgodny z prawem sposób. Rozwiązaniem Państwa problemów jest skorzystanie z usług naszej firmy. Prowadzimy profesjonalny i kompleksowy skup złomu oraz sprzedaż surowców zarówno na warunkach hurtowych, jak i detalicznych. W Eko Alu posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy wszystkie dokumenty wymagane przez Ochronę Środowiska. Wszystkim zainteresowanym z Komornik oferujemy usługi w zakresie skupu złomu i puszek. Po obowiązujący cennik prosimy o kontakt. Współpracujemy z wieloma firmami działającymi na terenie województwa Wielkopolskiego i okolic. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

Skup złomu – Eko Alu

W Eko Alu specjalizujemy się przede wszystkim w złomie stalowym i metali nieżelaznych (metale kolorowe) oraz puszek. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że segregowanie odpadów i właściwie przeprowadzany recykling wspiera działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by spełniać oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów. Chętnie podejmujemy się stałej współpracy, odciążając naszych Klientów w kwestii utylizacji złomu niezależnie od jego wielkości i łącznej ilości. Dysponujemy również dużą flotą specjalistycznych pojazdów i w przypadku hurtowych ilości oferujemy odbiór własnym transportem. Z kolei nowoczesne i zaawansowane zaplecze techniczne naszego zakładu pozwala na szybką i bezpieczną obsługę wszystkich Klientów. Zapewniamy konkurencyjne stawki. W naszym aktualnym cenniku znajdują się bieżące ceny.

Skup złomu – co skupujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zarówno przemysł, jak i gospodarstwa domowe generują spore ilości złomu. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i możemy poszczycić się stałą współpracą z rosnącą grupą Klientów z Komornik i okolic. W Eko Alu skupujemy złom stalowy (mieszany, wsadowy i niewsadowy oraz wióry) i żeliwny oraz:

 • odpady elektryczne i energetyczne z miedzi i z aluminium,
 • odpady ze stopów aluminium i magnezu,
 • odpady z mosiądzu, brązu i miedzi,
 • odpady z cynku oraz ZnAL-u,
 • odpady z ołowiu,
 • odpady cyny,
 • odpady niklu,
 • odpady ze stali kwasoodpornej (chromoniklowej).

Oprócz tego skupujemy także puszki. Dla naszych dostawców w Eko Alu oferujemy najwyższe ceny skupu metali nieżelaznych w regionie. Po szczegółowy cennik prosimy o kontakt.