Skup złomu – Swarzędz

Wychodzimy naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują zaufanego i profesjonalnego skupu złomu w okolicach Swarzędza. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas działalność spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów doceniających zarówno profesjonalizm, jak i ekologiczne podejście do recyklingu. Eko Alu oferuje bowiem zarówno skup wszelkiego rodzaju metali nieżelaznych w postaci puszek, części maszyn, odlewów czy pozostałości folii aluminiowej, jak i odbiór odpadów z dowolnej lokalizacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i skorzystania z naszych usług!

Eko Alu – nasza oferta

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to fakt, że zajmujemy się zarówno skupem złomu żelaznego, jak i nieżelaznego. Dzięki temu, współpracując z nami, mogą Państwo liczyć na sprzedaż w atrakcyjnej cenie takich odpadów jak: zużyte puszki aluminiowe i inne pozostałości folii aluminiowej np. tzw. platynki, a także stal kwasoodporną w formie zużytych części maszyn i linii produkcyjnych. W naszym skupie przyjmujemy także odpady elektryczne i energetyczne z miedzi i aluminium w postaci skrawków, profili, wiórów, odlewów, kawałków i wielu innych; z cynku oraz ZnAl-u w formie blach z opierzeń, zużytych części motoryzacyjnych czy rynien; z mosiądzu, brązu oraz miedzi w postaci kawałków i wiórów, a także ołowiu w postaci blach, ekranów czy płaszczy pokablowych. Skupujemy również wszelkiego rodzaju pozostałe odpady z metali nieżelaznych w formie kawałków, skrawków i wiórów. Dokładamy wszelkich starań, aby do każdego klienta podchodzić w pełni indywidualnie, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, jeśli posiadają Państwo inne rodzaje metali nieżelaznych, szczególnie w ilościach hurtowych.

Eko Alu – nasze usługi

Doskonale wiemy, że przewóz złomu może być wyzwaniem, szczególnie w przypadku większych ilości zgromadzonych odpadów. Zajmujemy się nie tylko skupem, ale także transportem wszelkiego rodzaju metali nieżelaznych w postaci kawałków, skrawków, wiórów i innych elementów. Dzięki przystosowanym do tego celu specjalnym samochodom oferujemy możliwość odbioru hurtowych ilości złomu składowanego luzem lub w formie sprasowanej. Kontenery podstawiamy do firm i zakładów, które systematycznie odbieramy własnym transportem na podstawie długo oraz krótkoterminowych umów. Dzięki doświadczonej kadrze i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim naszym Klientom profesjonalny przerób zakupionego towaru w zgodzie z oficjalnymi wytycznymi oraz środowiskiem naturalnym. Współpracując z nami, mogą Państwo liczyć nie tylko na w pełni kompleksowe podejście, ale także szybkie terminy płatności oraz wysokie i atrakcyjne ceny — serdecznie zapraszamy!

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jako marka zajmująca się skupem metali żelaznych i nieżelaznych naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw produkcyjnych z branży metalowej. Naszymi klientami są również przedsiębiorstwa budowlane zajmujące się rozbiórką konstrukcji metalowych oraz wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych i hydraulicznych, a także serwisy i warsztaty napraw maszyn lub pojazdów. Naszą ofertę kierujemy również do innych punktów skupu złomu, których właściciele poszukują dywersyfikacji sprzedaży. Każdemu z nich jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej atrakcyjne ceny na rynku, przejrzysty odbiór, terminowe płatności oraz w pełni kompleksową i profesjonalną obsługę, która została już doceniona przez wielu z naszych stałych klientów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wierzymy, że filozofia naszej marki oraz stosowane przez nas rozwiązania pozwalają wychodzić nie tylko naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, ale także środowisku naturalnemu. Nasz skup złomu oferujący swoje usługi klientom ze Swarzędza i okolic wykorzystuje wyłącznie najkorzystniejsze z punktu widzenia ochrony środowiska metody recyklingu. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to także fakt, że w ramach naszej działalności oferujemy również badanie składu chemicznego spektroskopem oraz własną flotę pojazdów, umożliwiającą odbiór dowolnej ilości złomu żelaznego i nieżelaznego. To, co doceniają nasi klienci to także niezwykle atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy płatności — dbamy o to, aby każdy przedsiębiorca z nami współpracujący był w pełni usatysfakcjonowany. Dzięki wykwalifikowanemu personelowi zapewniamy również szybką obsługę, ceniąc czas naszych klientów i w pełni profesjonalne podejście.

Mają Państwo dodatkowe pytania lub chcą skorzystać z naszej oferty? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i ustalą dogodny termin odbioru odpadów ze wskazanego adresu!