Skup złomu – Mosina

Wierzymy, że każdy rodzaj odpadów może zostać poddany recyklingowi przy wykorzystaniu najkorzystniejszych metod z punktu widzenia ochrony środowiska. Ekologia, która jest jednym z najważniejszych elementów filozofii naszej marki, pozwala nam prowadzić skup złomu w zgodzie ze środowiskiem oraz w sposób w pełni kompleksowy i profesjonalny w podejściu do każdego klienta.

Skup złomu — nasza oferta

Zajmujemy się skupowaniem wszelkiego rodzaju żelaznych i nieżelaznych metali takich jak aluminium, miedź, brąz, mosiądz, cynk czy ołów zarówno w Mosinie, jak i jej okolicach. W zależności od posiadanych przez Państwa odpadów w naszym punkcie przyjmujemy zarówno puszki aluminiowe, jak i inne pozostałości z aluminium. Prowadzimy także skup stali kwasoodpornej w postaci zużytych części maszyn i linii produkcyjnych oraz odpadów z cynku oraz ZnAl-u w formie blach z opierzeń, zużytych części motoryzacyjnych czy rynien.

Przyjmujemy także odpady elektryczne i energetyczne z miedzi i aluminium w postaci skrawków, wiórów, profili, kawałków czy odlewów oraz te wykonane z mosiądzu, brązu oraz miedzi w postaci kawałków i wiórów czy z ołowiu w postaci blach, ekranów czy płaszczy pokablowych oraz wszelkiego rodzaju innych elementów z metali nieżelaznych w postaci kawałków, skrawków i wiórów.

Poza samym skupem złomu oferujemy również jego odbiór. Na podstawie umów krótko i długoterminowych podstawiamy specjalne kontenery na złom we wskazanym przez Klienta punkcie oraz realizujemy ich odbiór.

Filozofia naszej marki

Naszą działalność prowadzimy w oparciu o profesjonalizm wykwalifikowanej kadry o wieloletnim doświadczeniu oraz najbardziej atrakcyjne ceny rynkowe, które proponujemy indywidualnie dla każdego klienta. Dokładając wszelkich starań, jako skup złomu oferujemy kompleksową obsługę, ekologiczne podejście i nowoczesne rozwiązania pozwalające nam w sposób w pełni bezpieczny i efektywny zadbać o środowisko naturalne. Serdecznie zachęcamy zarówno klientów z Mosiny, jak i okolic, którzy poszukują godnego zaufania skupu złomu gwarantującego atrakcyjne ceny, profesjonalizm i szybką obsługę do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz skorzystania z naszych usług. Wierzymy, że podobnie jak szerokie grono naszych stałych klientów, spełnimy także Państwa oczekiwania!