Skup puszek aluminiowych

Skup puszek aluminiowych EKOALU

Puszki aluminiowe po napojach dzięki nowoczesnym technologiom odlewniczym są cennym surowcem wtórnym. Nasza firma jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła hurtowy skup puszek po napojach. Oferujemy skup puszek aluminiowych w każdej ilości.

Recykling puszek aluminiowych – w trosce o środowisko

W przemyśle spożywczym szczególnie często stosuje się opakowania z metalowego tworzywa. Nie tylko długo utrzymuje ono świeżość produktu, lecz dodatkowo jest lekkie, a przy tym wytrzymałe. Idealnie nadaje się więc do przechowywania i przewożenia żywności. Recykling puszek aluminiowych to usługa, którą oferujemy w odpowiedzi na częste wątpliwości firm i organizacji publicznych w kwestii segregowania tego typu odpadów. To bezpieczny, a jednocześnie opłacalny sposób utylizowania artykułów. Hurtowy skup puszek aluminiowych pozwala na profesjonalne ich przerabianie, a co za tym idzie, ponowne zastosowanie już raz wyprodukowanego materiału w przemyśle.

Cena złomu za puszki aluminiowe

Czy można żyć w zgodzie z ekologią i jeszcze na tym zarobić? Jesteśmy dowodem na to, że tak! Proponujemy współpracę w zakresie skupu puszek aluminiowych w różnych ilościach, nie tylko hurtowych. Dzięki temu nie ma konieczności ich długiego przechowywania i utraty cennej przestrzeni. W każdym momencie można szybko i zgodnie z przepisami prawa pozbyć się ich, po prostu przekazując nam. Jeśli chodzi o cenę złomu za puszki z aluminium, jest ona wyznaczana za kilogram. Ich większa ilość przynosi zatem dostrzegalny zysk. Z tego względu oferowane przez nas usługi skupu i recyklingu puszek aluminiowych cieszą się popularnością wśród klientów biznesowych, z którymi często podejmujemy stałą współpracę oraz osób pragnących swoimi działaniami wesprzeć ekologię.

Hurtowy skup puszek – idealne rozwiązanie na pozbycie się odpadów

W przemyśle puszki aluminiowe są często stosowane do pakowania napojów. Aby ograniczyć szkodliwy wpływ na środowisko, warto korzystać z usług skupu. Dzięki odpowiedniej wiedzy oraz sprzętom umożliwiających zgodną z zasadami ekologii utylizację aluminium, możliwy jest jego recykling. To w znacznym stopniu przyczynia się do ograniczenia śladu węglowego. Jeżeli posiadają Państwo duże ilości tego rodzaju odpadów, warto sprawić, by ponownie znalazły zastosowanie w przemyśle. Zachęcamy do wyboru profesjonalnych usług hurtowego skupu puszek aluminiowych!

Czy warto skorzystać z oferty skupu Eko Alu?

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie skupowania i utylizowania złomu. Zakupiliśmy i wykonaliśmy we własnym zakresie odpowiednie urządzenia do składowania, segregacji, prasowania oraz pakowania gotowych, sprasowanych bloków puszek. Jesteśmy w pełni przygotowani do kompleksowej obsługi klienta posiadającego na sprzedaż każdą ilość odpadu puszek aluminiowych.

Oferujemy

 • odbiór własnym transportem w przypadku hurtowych ilości towaru
 • najwyższe ceny oraz dogodne i pewne warunki płatności
 • uczciwą i szybką obsługę klienta na terenie zakładu
 • preferencje dla stałych, hurtowych klientów
 • wymogi jakościowe w stosunku do skupowanych puszek aluminiowych

Posiadamy

 • przystosowane samochody do transportu odpadu puszek aluminiowych luzem (samochody z kontenerami, naczepy typu “wanna”)
 • samochody do przewozu sprasowanych bloków puszek aluminiowych zarówno w kraju jak i zagranicą
 • przeszkoloną i doświadczoną załogę zapewniającą profesjonalny przerób skupionych puszek aluminiowych

Puszki aluminiowe nie mogą zawierać

 • brudnych i utlenionych puszek aluminiowych
 • stali, żelaza i innych metali, w tym także innych postaci aluminium (żaluzji, dezodorantów, folii aluminiowej, itp.)
 • plastiku i innych tworzyw sztucznych
 • piasku, kamieni, brudu i błota
 • papieru, szkła, worków i innych opakowań
 • smarów i tłuszczy
 • materiałów radioaktywnych
 • puszki aluminiowe muszą być suche

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad odpowiednim sposobem utylizacji puszek aluminiowych, warto skorzystać ze sprawdzonych usług skupu złomu w korzystnej cenie. Zapewniamy profesjonalny transport odpadów. Ponadto posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, by świadczyć tego typu usługi − są więc one bezpieczne dla środowiska.