Skup złomu – Luboń

Troska o środowisko i redukcja śladu węglowego, przestrzeganie aktualnych przepisów i wytycznych dotyczących obrotu złomem i recyklingu, a także wysokie ceny skupu – to wyłącznie kilka z cech wyróżniających firmę Eko Alu na tle konkurencji! Jako przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu odpadami nieżelaznymi dbamy o to, aby oferowane usługi przynosiły korzyści naszym Klientom i przekładały się na długofalową oraz jak najbardziej owocną współpracę. Przeprowadzamy profesjonalny odbiór złomu na terenie Lubonia oraz okolicznych miejscowości znajdujących się w powiecie poznańskim.
Dysponujemy wyspecjalizowanym personelem oraz flotą nowoczesnych pojazdów i kontenerów, umożliwiających nam odbiór materiałów zgodnie z aktualnymi przepisami. Naszym Klientom proponujemy korzystne ceny skupu złomu, metali nieżelaznych, a także stali. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz nawiązania współpracy z Eko Alu!

Skup odpadów w Eko Alu – oto materiały, które odbieramy od naszych Klientów!

W ramach usług świadczonych w naszej firmie zajmujemy się odbiorem hurtowej ilości materiałów od właścicieli małych oraz dużych przedsiębiorstw. Oferujemy atrakcyjne ceny za skup takich surowców, jak:

 • puszki aluminiowe,
 • metale nieżelazne,
 • złom stali,
 • aluminium,
 • miedź,
 • mosiądz,
 • brąz,
 • ołów,
 • nikiel,
 • cyna,
 • stal, stal nierdzewna i chromoniklowa,
 • żeliwo.

Te i wiele innych materiałów poddajemy następnie recyklingowi, ograniczając tym samym zapotrzebowanie na surowiec pierwotny. Działamy zgodnie z aktualnymi procedurami ewidencji obrotu złomem (BDO), a w ramach wykonanej usługi dostarczamy naszym Klientom niezbędne dokumenty stanowiące potwierdzenie recyklingu odpadów opakowaniowych (DPR).

Usługa skupu złomu świadczona na najwyższym poziomie i w trosce o dobro środowiska!

Czy ekologia może iść w parze z realnym zyskiem? W Eko Alu udowadniamy, że mogą Państwo uzyskać ofertę korzystnej ceny za skup i jednocześnie zadbać o ochronę środowiska. To dwie główne wartości, na których skupiamy się w Eko Alu, umożliwiające nam stały rozwój badawczy i zadowolenie Klientów. W efekcie realizowanych prac dochodzimy bowiem do nowych, dokładniejszych i jeszcze bardziej korzystnych cenowo rozwiązań z punktu widzenia Państwa przedsiębiorstwa oraz otaczającego nas środowiska.
Oferowany skup złomu na terenie Lubonia to usługa niosąca ze sobą nie tylko korzyści cenowe dla Państwa działalności, ale również praca w oparciu o jak najlepsze parametry jakościowe. Do codziennych obowiązków wykorzystujemy nie tylko nowoczesne pojazdy, spełniające wszelkie normy emisji spalin, ale również liczne urządzenia do profesjonalnej analizy, sortowania oraz przetwarzania złomu. Dysponujemy parkiem maszynowym pochodzącym od czołowych producentów na rynku, dzięki czemu oferowane usługi przeprowadzane są na najwyższym możliwym poziomie!

Kompleksowa obsługa dla przedsiębiorstw oferowana przez wykwalifikowany personel Eko Alu.

Mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności – przebiegu realizowanych usług, ich kosztu oraz możliwego do osiągnięcia zysku? Chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące skupu i odbioru materiałów lub uzyskać dokładną wycenę odpadów? W przypadku tych oraz wielu innych wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zajmą się kompleksową obsługą Państwa przedsiębiorstwa na każdym etapie świadczonej usługi! Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta tak, aby jak najlepiej spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania. Nasi fachowcy nastawieni są na zaproponowanie korzystnych rozwiązań i cen oraz nawiązanie stałej i owocnej współpracy z Klientem.