Skup złomu stali

Skup złomu stali EKOALU

Coraz więcej mówi się o ponownym użyciu już raz wyprodukowanych materiałów. Dotyczy to szczególnie surowców, których proces produkcji jest czasochłonny, skomplikowany i charakteryzuje się wysoką szkodliwością dla środowiska. Z tego względu istotny jest recykling, który pozwala wykorzystywać odpady w tworzeniu nowych produktów. Dużym zainteresowaniem naszych partnerów biznesowych cieszy się skup stali nierdzewnej oraz narzędziowej umożliwiający przetworzenie i ponowne użycie surowca. Jeżeli poszukują Państwo firmy, która prowadzi recykling tego materiału, warto postawić na nas!

Profesjonalne usługi skupu złomu stali

Nie tylko w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, lecz także warsztatach serwisowo-naprawczych stosuje się na co dzień elementy stalowe. Zarówno przy ich obróbce, jak i wymianach starych części na nowe, powstaje duża ilość odpadów. Jak pozbyć się ich szybko, a zarazem zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami ekologii? W Eko Alu oferujemy skup złomu i stali nierdzewnej oraz narzędziowej.

 

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że surowiec trafi do ponownego wykorzystania. Co więcej, zapewniamy odbiór odpadów od klientów, dlatego nie trzeba martwić się o organizację transportu. Dysponujemy odpowiednimi zasobami wiedzy oraz sprzętem, by utylizować złom w taki sposób, żeby nie szkodzić środowisku. W znacznym stopniu przyczyniamy się więc do ograniczenia śladu węglowego, a dzięki naszym usługom przerobione surowce mogą ponownie znaleźć zastosowanie w przemyśle, bez konieczności produkowania ich od podstaw.

Jakie są ceny za skup złomu i stali?

Czy można pozbyć się odpadów i jednocześnie na tym zarobić? W przypadku surowców recyklingowych jak najbardziej tak! Od lat świadczymy usługi skupu stali narzędziowej i nierdzewnej, dostosowując cenę do aktualnej sytuacji rynkowej. W przypadku dużych ilości przetworzonego surowca, którego chce pozbyć się klient, zysk okazuje się atrakcyjny. Ile więc mogą Państwo w ten sposób zarobić? Warto pamiętać, że ceny skupu złomu i stali zależne są od jej rodzaju i stopnia przetworzenia. Najlepiej sprawdza się więc indywidualna wycena. Co więcej, wartość odpadów zależy także od ich wagi, rozmiarów i formy oraz ewentualnych domieszek innych metali. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się szczegółów w kwestii cen za skup złomu i stali, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą Eko Alu.

Skupujemy złom stalowy

Jeśli posiadają Państwo w swoich zakładach przemysłowych bądź warsztatach duże ilości opadów ze stali, warto zastanowić się nad ich profesjonalną utylizacją. Poniżej wymieniliśmy typu złomu, który poddajemy recyklingowi. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, aby mieć rozeznanie w rodzajach skupowanych przez nas odpadów.

  • ZŁOM STALOWY mieszany (konstrukcje ,blachy, elementy pojazdów, drobne mieszane elementy poamortyzacyjne, opakowania…i inne)
  • ZŁOM STALOWY wsadowy i niewsadowy (konstrukcje przemysłowe, maszyny urządzenia, zbiorniki, odpady produkcyjne…i inne)
  • ZŁOM STALOWY wióry (wióry)
  • ZŁOM ŻELIWNY ( Odpady produkcyjne, grzejniki, części maszyn, części pojazdów, armatura …i inne )

Rozwiązania na miarę współczesnych czasów w zakresie skupu stali

Często działalność prowadzona przez zakłady produkcyjne lub różnego rodzaju warsztaty przyczynia się do powstawania dużych ilości odpadów, które wymagają specjalnej utylizacji. Do takich zaliczają się między innymi surowce metalowe, w tym ze stali. Aby pozbyć się ich w sposób zgodny z przepisami prawa i bezpieczny dla środowiska, warto skorzystać z naszych usług. Posiadamy bowiem wszelkie niezbędne uprawnienia. Dzięki temu w pełni legalnie prowadzimy skup złomu oraz stali i przerabiamy surowce, tak by znalazły ponowne zastosowanie w przemyśle. Zapraszamy Państwa do wyboru oferty Eko Alu!