Skup złomu – Komorniki

Zajmujemy się szeroko pojętym skupem złomu i puszek na terenie całych Komornik. Wszystkim naszym Klientom oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych placówek. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób, które generują złom metali nieżelaznych i stali oraz chcą przyczynić się do ratowania planety i środowiska. Nasza firma jest otwarta na współpracę zarówno w osobami fizycznymi, jak i z przedsiębiorstwami. Jeśli Państwa przedsiębiorstwo potrzebuje niezawodnego partnera w zakresie recyklingu, który oprócz sortowania i przetwarzania metali w sposób przyjazny dla środowiska może również odbierać je w hurtowych ilościach i oferować korzystne ceny, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Współpraca z Eko Alu to gwarancja bezpieczeństwa

Skup puszek – Komorniki

Wszystkim zainteresowanym z Komornik oprócz skupu złomu proponujemy skup puszek aluminiowych w każdej ilości. Puszki aluminiowe to rodzaj odpadów, z którymi mamy styczność niemalże każdego dnia, gdyż napoje, to nieodłączny element zakupów spożywczych. Ponadto spore ilości zużytych puszek generowane są w firmach usługowych, w hotelach i restauracjach. Oddanie puszek po napojach do skupu puszek to nie tylko możliwość dodatkowego zarobku, ale również działanie w imię ochrony środowiska naturalnego. Ponadto puszki aluminiowe to tylko jeden z surowców, który skupujemy. Odbierzemy od Państwa również odpady z metali nieżelaznych oraz ze stali. Nasz skup złomu proponuje szereg usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a po cennik prosimy o kontakt.

Skup złomu i puszek – cennik

Jeśli posiadają Państwo bardzo duże ilości odpadów, to prosimy o kontakt z naszymi oddziałami. Nasi specjaliści z pewnością przedstawią Państwu atrakcyjny cennik i zaproponują korzystne warunki współpracy. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami i maszynami do analizy, sortowania oraz przetwarzania złomu metali pochodzącymi od renomowanych producentów sprzętu do recyklingu. Chętnie podejmujemy się współpracy zarówno z dużymi firmami, jak i niewielkimi przedsiębiorstwami. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zainteresowanych z Komornik i okolic, którzy szukają profesjonalnego skupu złomu w okolicy.